Oppijoiden ja osaajien kohtaamispaikka
Tutki, ihmettele, opi!

Yhteystiedot

Tila-, hallinto- ja muut käytännön asiat:

 

Pauliina Jalonen

044 873 2828
pauliina.jalonen@otavanopisto.fi

Jere Lauha

044 794 5323
jere.lauha@otavanopisto.fi

Johanna Hytönen

040 167 9885

johanna.hytonen@otavanopisto.fi

 

 

Kurssin suunnittelun tuki:

Asiantuntijamme tukevat sinua eteenpäin kurssi-ideasi kanssa tai auttavat sinua löytämään jo valmisteilla olevan kurssin:

 

Pauliina Jalonen

Kansalaisvaikuttaminen, ympäristöasiat

044 873 2828
pauliina.jalonen@otavanopisto.fi

Jere Lauha

TVT, media, kuvaaminen


044 794 5323
jere.lauha@otavanopisto.fi

Minna Vähämäki

Pedagogiset koulutukset, filosofia

040 189 7053
minna.vahamaki@otavanopisto.fi

Tiina Airaksinen

Yleissivistävä koulutus ja opetussuunnitelmat 

050 311 7258
tiina.airaksinen@otavanopisto.fi

Jenni Linturi

Kirjoittaminen, viestintä, tulevaisuuksien tutkimus 


jenni.linturi@otavanopisto.fi

Jere Rinne

Media, yhteisömedia, viestintä, markkinointi, TVT

044 794 5708
jere.rinne@otavanopisto.fi

Hannu Linturi

Tulevaisuuksien tutkimus, delfoi, eDelfoi-työkalu

0400 815 515
hannu.linturi@otavanopisto.fi

Ville Venäläinen

Osallistavat mallit, sosiaalinen media, TVT, kognitiotiede 

044 794 5102
ville.venalainen@otavanopisto.fi